Szkło w kuchni - panele kuchenne


Panele kuchenne to najnowsze rozwiązanie , które możemy wykorzystać aby zabezpieczyć przestrzeń pomiędzy szafkami kuchennymi. Dzięki gładkiej i odbijającej światło powierzchni szkła, wnętrze kuchni staje się bardziej ożywione i zyskuje ciekawy wygląd. Szkło w kuchni zabezpiecza ścianę przed zabrudzeniami i jest łatwe w utrzymaniu czystości. Szkło to praktyczne rozwiązanie, które wprowadzi do każdej kuchni czystość i elegancję.
Do naszych realizacji w kuchni stosujemy zawsze szkło hartowane, które jest odporne na naprężenia, uderzenia i wysoką temperaturę.

Proponujemy następujące rozwiązania:

  • szkło przezroczyste, matowe lub barwione w masie - takie rodzaje szkła możemy przytwierdzić do ściany za pomocą mocowań punktowych.
  • szkło lakierowane - na dowolny kolor z palety RAL . Szkło lakierowane jest tylko z jednej strony i ta strona tafli szkła jest od strony ściany. Trzeba pamiętać , że kolor widziany przez szkło może sie różnić od koloru w palecie. Spowodowane jest to tym, że szkło ma swoją grubość i przejmuje kolory otoczenia i światła w pomieszczeniu, gdzie jest zamontowane.
  • szkło z nadrukiem UV - korzystamy z banku zdjęć www.fotolia.pl. Nasi klienci mogą znaleźć tam tysiące zdjęć i wybrać najbardziej optymalne dla siebie.
Panele kuchenne lakierowane lub z grafiką wykonujemy tylko ze szkła Optiwhite, które nie przekłamuje kolorów. W szkle wiercimy otwory pod gniazda elektryczne i przełączniki. Najdłuższe panele kuchenne jaki możemy wykonać w jednej części to 320 cm.
Pomiary z naszej strony są możliwe do wykonania , gdy zamontowane są już wszystkie szafki kuchenne i blat.
Panele kuchenne na ścianie bez wątpienia wygrywają z tradycyjną glazurą.
Panele kuchenne wykonujemy na indywidualne zamówienie. Termin realizacji to 1- 2 tygodnie zależnie od wybranej opcji.

Przykładowe panele kuchenne:

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?