Lustra na wymiar


Oferujemy lustra na wymiar najwyższej jakości renomowanych producentów europejskich (AGC, Saint Gobain). Masymalny wymiar tafli to 225x320 cm z krawędziami szlifowanymi lub fazowanymi.
W swojej ofercie posiadamy lustra na wymiar o grubości 3, 4, 5 i 6 mm.
Są to lustra srebrne standardowe, lustra odbarwione Optiwhite oraz lustra barwione w masie - brązowe i grafitowe.
Przy montażu luster używamy sprawdzonych materiałów ( kleje do luster ). Mamy wtedy gwarancję, że lustro nie odklei się a powłoka lustrzana nie odbarwi się.
Lustra na wymiar możemy naklejać bezpośrednio na ścianę lub wklejać w pozostawioną wnękę pomiędzy płytkami naściennymi. Wklejając lustro we wnękę pozostawiamy na całym obwodzie przerwę dylatacyjną szerokości ok 2mm . Dylatacja ta jest potrzebna żeby odizolować lustro od krawędzi ściany aby nie pękło a także ze względu na to, aby klej do luster podczas wysychania miał dostęp powietrza. Spoinowanie możliwe jest po 48 godzinach od wklejenia lustra. Lustra we wnękach powinno spoinować się fugą silikonową lub silikonem. Wypełnienie dylatacji jest wskazane, ponieważ zabezpiecza tylną warstwę lustra przed ingerencją pary wodnej a tym samym zmniejsza ryzyko korozji.
W lustrach wiercimy otwory pod montaż kinkietów, baterii jak również wykonujemy wycięcia np. pod sedesy , bidety , spłuczki inne akcesoria sanitarne.
Aby lustra po zamontowaniu były bardziej bezpieczne , możemy podkleić je specjalną folią , która po ewentualnym ich pęknięciu utrzymuje poszczególne kawałki.

W swojej ofercie posiadamy też lustra na wymiar piaskowane z oświetleniem LED.

Lustro to nie tylko element wystroju , w którym widzimy swoją postać, to również narzędzie do swiadomej aranżacji wnetrza.W jego idealnie gładkiej powierzchni odbija się swiatło , powiększając optycznie każde wnętrze.W szlifowanych lub fazowanych krawędziach widoczne sa refleksy świetlene w różnych barwach.
Lustra na wymiar wykonujemy na indywidualne zamówienie.
Termin realizacji to ok 1 tygodnia zależnie od wybranej opcji.

Przykładowe lustra na wymiar:

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?