Kabiny prysznicowe


W tych łazienkach, gdzie nie można zastosować typowych kabin prysznicowych, wykonujemy szklane kabiny prysznicowe na dowolny wymiar.

Proponujemy kabiny prysznicowe ze szkła hartowanego o grubości 6, 8 lub 10 mm:

  • szkło hartowane float ( szkło standardowe z odcieniem zieleni)
  • szkło hartowane Optiwhite (odbarwione )
  • szkło hartowane Antisol( barwione w masie brąz, grafit )
  • szkło hartowane trawione chemicznie ( Satinato)

W kabinach prysznicowych stosujemy wysokiej jakości okucia renomowanych firm takich jak : Dorma , Geze, CDA i PM. Podstawowe dostępne kolory wykończeń to: chrom , satyna i złoto. Na życzenie klienta możemy zaproponować okucia również w niemalże każdym innym kolorze !
Nasze kabiny prysznicowe wykonane są w technice bezramowej.
Elementy stałe kabiny prysznicowej przytwierdzamy do istniejącej ściany za pomocą uchwytów punktowych , dodatkowo stabilizując je wspornikami. Do mocowania drzwi stosujemy zawiasy z unoszoną osią obrotu. Zawiasy te eliminują szuranie uszczelki po podłodze. Uszczelniamy kabiny prysznicowe stosując uszczelki silikonowe. Uszczelka magnetyczna znajduje się na połączeniu drzwi z częścią stałą. Części stałe uszczelniane są przy ścianie i podłodze silikonem bezbarwnym . Maksymalna szerokość drzwi do kabiny to 80 cm.
Najczęściej stosowane w kabinach prysznicowych i ściankach prysznicowych jest szkło przezroczyste, które sprawia, że zabudowa taka nie ogranicza przestrzeni w łazience i nie jest przytłaczająca.
Alternatywą dla kabin prysznicowych jest wykonanie zabudowy typu Walk In - pojedyncza ścianka prysznicowa lub układ ścianek szklanych. Takie rozwiązanie eliminuje zbędne okucia i uszczelki. Ściankę przytwierdzamy do istniejącej ściany za pomocą uchwytów punktowych , dodatkowo stabilizując ją wspornikiem do ściany i uszczelniamy bezbarwnym silikonem. Jest także możliwość zupełnie zrezygnować z okuć i zastosować wyłącznie stabilizator !
Nasze kabiny prysznicowe to element , który jest nie tylko dodatkiem do łazienki , są funkcjonalne, trwałe i łatwe w użytkowaniu.
Kabiny prysznicowe wykonujemy na indywidualne zamówienie.
Termin realizacji to 1- 2 tygodnie zależnie od wybranej opcji.

Przykładowe kabiny prysznicowe:

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?