balustrady szklane

Balustrady szklane


Balustrady szklane są nowoczesnym rozwiązaniem zabezpieczenia przestrzeni wokół schodów. Nadają lekkości zabudowie i są całkowicie bezpieczne. Balustrady szklane wykonujemy ze szkła bezpiecznego hartowanego jednowarstwowego (tafla monolityczna) i szkła hartowanego laminowanego za pomocą foli PVB (dwie tafle z folią w środku) . Szkło hartowane i klejone folią PVB odporne jest na naprężenia i uderzenia tak jak szkło jednowarstwowe a dodatkowo w przypadku, kiedy szkło ulegnie rozbiciu, folia ma za zadanie utrzymać szkło na swoim miejscu. Przy zastosowaniu do realizacji szkła bezpiecznego hartowanego jednowarstwowego, rozbicie tafli powoduje rozsypanie się szkła na drobne kawałki , niepowodujące poważnych obrażeń. Balustrady szklane mocujemy punktowo do stropu lub policzków schodów. Inną opcją jest montaż w profilach aluminiowych.
Balustrady wykonujemy ze szkła przezroczystego, matowego i barwionego w masie. Grubość zastosowanego szkła zależy od wielkości balustrady, jej podziału i sposobu mocowania. Zazwyczaj przy rozwiązaniu ze szkła bezpiecznego hartowanego jednowarstwowego stosujemy grubość 12mm natomiast przy opcji ze szkła laminowanego pakiet 88.4.
Balustrady szklane wykonujemy na indywidualne zamówienie. Termin realizacji to 1- 3 tygodnie zależnie od wybranej opcji.

Przykładowe balustrady szklane:

Polityka dotycząca plików cookies

Ten serwis korzysta z plików cookies do przechowywania informacji na twoim komputerze.

Czy akceptujesz?